טלפון להזמנות ובירורים: 03-5461286
הבא
הקודם
 
פליפסטיק מתקפל דגם: Foldaway
 
מחיר:
299 ₪
 
גודל:
 
צבע:
 
כמות:
 
על המוצר:

כולנו מטילים הרבה.  נוהגים לבקר במוזיאונים ,ממתינים לה/לו בחנות כולבו בזמן מדידות וקניות וכל זה לאחר הליכה ממושכת מטיול מסלול מאורגן של כמה שעות....הרגלים בטח כבר הורגות אתכם?


הוציאו את הפליפסטיק מתיק הנשיאה הייעודי שלו, לחצו על הכפתור והופ יש לכם מושב נוח ובטוח אשר מסוגל לשאת 130 ק"ג. המקל המתקפל בנוי מארבעה מוטות אלומיניום אשר מחוברים יחד בחוט פוליאסטר חזק במיוחד אשר עובר במרכז המוטות. ניתן לשאת את התיק הייעודי בצורת המשולש על הכתף, סביב המותניים או פשוט לקחת אותו ביד.


חברת Flipstick  בריטניה פתחה את הכסא המתקפל הראשון. זהו ה - Flipstick Foldaway  מקל הליכה מתקפל קל וידידותי לכל משתמש בו.


מקל הליכה איכותי,הופך בכל עת לכסא מנוחה נהדר למעוניינים להמשיך להרגיש עצמאיים וליהנות מנוחות בכל מקום.
המושב מקל כסא המתקפל, בנוי בצורה ארגונומית לנוחות פשוט מושלמת.

ה – Flipstick  לא בהכרח נועד לאילו שצריכים תמיד מקל הליכה. המשתמש ייהנה מנוחות של מקל הליכה יציב וסטנדרטי בעל נקודה אחת התומכת בזמן ההליכה. ובבוא האת ישמש כיסא תומך.


המקל כיסא מתאים למעשה לכל גיל ,מיועד ללוותכם לכל מקום ולשבת עליו בכל מקום! בטיולים קצרים וארוכים בחיק הטבע, במהלך שופינג במרכז העיר, במהלך הליכת שטח / בחוף הים , מעולה לטיולים בארץ ובחו"ל , מוזיאונים ...עוד.


הפליפסטיק ראוי לכל למי שלא מסתפק בסתם עוד מקל תמיכה סטנדרטי משעמם ולא מחמיא.


לקוחות מרוצים יספרו לכם שהמוצר הווה פתרון למתנה שימושית ומקורית כאחד. לכל הטיילים והמפונקים שבינינו , מתנה לסבא ואולי אפילו לאבא ,מתנה למשתמש מתחיל ,שלא מרגיש בנוח עם מקל הליכה זקן. מתנה מקורית לאנשים על קו הדרך!!!

 

תכונות עיקריות:
מקל הליכה / ישיבה קל משקל
מסוגל לתמוך במשקל של עד 130 ק"ג
גם מקל הליכה וגם כיסא
מקל עמיד וחזק
הפעלה קלה במיוחד
כולל מארז נסיעה ייעודי
צבעים: זמין ב 9 צבעים שונים לבחירתכם
מסוגל לתמוך במשקל של עד 130 ק"ג
משקל המקל: 0.64 ק"ג
תוצרת: תוכנן ויוצר בבריטניה
אחריות: לשנה
גובה: 87.6 ס"מ
משלוח: חינם
לקבלת הצעת מחיר מוסדית כולל מיתוג (שרות לקוחות)

יבוא והפצה: He-She Ltd 

 

 
שתף: